Gelin Arabası

birbirinden farklı klasik gelin arabası süsleme modelleri

Gelin arabası süsleme modelleri gelin ve damadın özel günlerine olan düğün günü için birbirinden güzel ve taze çiçekler kullanılarak hazırlanan özel günlerin vazgeçilmez tasarımlarıdır. Gelin arabası süsletmek isteyen yeni evlenecek çiftlerin araba süsletmek için göz önünde bulundurması gereken bazı hususları anlatmak istersersek. Gelin arabası olarak kullanılan aracın rengi kullanılacak olan çiçeğin renk uyumu göz önüne alınmalıdır.

Gelin arabası süslenirken genellikle aracın ön kısmına çiçek aranjmanı sağ ve sol aynasına pompon buketler ve Aracın arka camına gelin ve damadın isimlerinin baş harfleri uygun çiçek yardımıyla yazılır.Bazı gelin ve damatlar sıradışı tasarım yaptırmak için arabanın arka bağaj kapağınında süslenmesini talep etmektedir.

Sayfamızda birbirinden hoş araba süslemelerini bulacağınız gibi dilerseniz yurtdışında yapılmış modelleri Ankara’da bulunan çiçekçimizde bütçenize göre tasarlayabiliriz.

İsterseniz gelin arabası süsleme modeli dışında gelin çiçeği ve yaka çiçeği modellerini de isteğiniz doğrultusunda gelin arabası süslemesine uygun olarak kombin şeklinde tasarlayabiliriz.

Gelin Arabası Süslemesinde Kullanılan Çiçekler

Gelin arabası süslemesinde mevsimine göre değişen çiçekler olduğundan yaz ayları için genellikle lisyantus,ortanca,papatya,kasablanka (lilyum),gül çeşitleri,gerbera ,şebboy gibi çiçekler kullanmanın yanı sıra dilerseniz gala,şakayık,orkide,antoryum gibi çiçekler kullanarakta hazırlanmaktadır.Bütçenize ve mevsime en uygun gelin arabası süsletmek isterseniz sayfamızı inceleyerek size en uygun tasarımdan yola çıkarak size özel olarak süslemeyi yapıyoruz.

Gelin Arabası Modelleri

Gelin arabası modelleri için kimi zaman gelin ve damadımız klasik araba terich ederken kimi zaman bmw,Mercedes gibi gelin arabası süsleme modellerini seçmektedirler.Bmw gelin arabası modelleri için sayfamızı ziyaret ederek özel günleriniz için farklılık yaratabilirsiniz.Mercedes gelin arabası süsleme modelleri için sayfamız

Klasik Gelin Arabası

Gelin arabası modeli seçiminde gelin ve damadın araçlarının yanı sıra bir yakınlarının aracı olmakla birlikte bazen bütçeye göre gelin arabası kiralamayı düşünebilmektedirler.Klasik gelin arabası süsleme modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz.Dilerseniz özel günleriniz için vosvos kiralama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.Klasik araç süslemelerinde canlı renkler olacağı gibi aracın rengine uygun renk seçimide önemlidir.Klasik chevrolet , buick gibi markaları gelin arabası olarak kullanmak isterseniz bütçenize uygun taze çiçekler kullanarak istemiş olduğunuz tasarımı yapabiliriz.

Üstü Açık Gelin Arabası

Özel gününüz için yaz aylarından en çok tercih edilen klasik arabaların yanı sıra üstü açılan gelin arabaları da tercih edilmektedir.

Gelin Arabası Yazısı

Gelin arabası yazıları genellikle süslenen aracın plakalıklarına konmakla beraber kimi zaman hazır kimi zaman gelin ve damadın isteği üzerine değişkenlikler göstermektedir. Gelin arabası yazıları genellikle “Mutluyuz ,Evleniyoruz gibi kelimeler olmakla mutlu gününüzde istemiş olduğunuz gelin arabası yazısını yazarak aracınıza uygun gördüğünüz yerlere asıyoruz. Gelin arabası yazısının dışında kimi zaman gelin ve damadın baş harflerinin arasına kalp aranmanları istenmektedir.41 gül ile hazırlamış olduğumuz kalp aranjmanına  aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

kırmızı kalp aranjmanı

Gelin Arabası Süsleme Fiyatları

Gelin arabası süsleme sayfamızda her bütçeye uygun araç süsleme modellerini bulabilirsiniz. Gelin arabası süsleme fiyatlarını kullanılan çiçeklerin mevsiminin olup olmadığı çiçeğin ithal veya yerli olup olmadığına göre kullanılan çiçek miktarına göre değişmektedir. İstemiş olduğunuz araba süsleme modeli için tasarlanan aranjmanın boyutu kullanılan tül miktarının da etkisi büyüktür.2023 yılı için gelin arabası süsleme fiyatları 650-6000 TL fiyat aralığına göre değişmektedir.Kış mevsiminde kullanılan çiçeklere ulaşım biraz daha zor olduğu için fiyat aralığı yükselmektedir.

Gelin Arabası Kendin Süsleme

Gelin arabasını süsletmek isteyen gelin ve damatlar bazen birden fazla düğün yapacakları zaman kendileri süsletmek istemektedir. Gelin arabasını kendiniz süslemek isterseniz. Ekonomik olarak mal etmek isteyen çiftlerimize önerimiz yapay çiçek tasarımı kullanmaları veya taze çiçek kullanarak uygun ortamda saklanırsa yapılan çiçek tasarımının 3-7 gün arasında çiçek tasarımının formunu koruyacağıdır. Dilerseniz sizler için gelin arabası süslemesini yaparak gösterebiliriz. Düğün bittiğinde diğer düğün için zarar vermeden sökerek uygun koşullarda saklarsanız yukarıda belirtmiş olduğumuz süre içerisinde formunu koruyacaktır. Diğer düğün günü hazırlamış olduğumuz araç süslemesini sizler düzenleyebilirsiniz. Gelin arabası kendisi süslemek isteyen kişiler için youtube kanalımızda ayrıntılı gelin arabası nasıl süslenir içeriğini bulmanız mümkündür.

Gelinrabasisusleme.com olarak Ankara’da hizmet vermekteyiz.Diğer iller için araba süsletmek isterseniz bizlere ulaşarak istemiş olduğunuz il veya ilçeden çiçekçi önerisinde bulunabiliriz.

Birbirinden farklı gelin arabası süsleme modelleri için bizlere iletişim sayfasından ulaşabiliriniz.

 

#araba süsleme, #gelin arabası süsleme fiyatları, #gelin arabası süsü, #gelin araba süsleme fiyat


Yorum Gönder

0 Yorumlar

Nasıl yardımcı olabiliriz?